- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Razer
- RAZER DeathAdder V3 Pro + HyperPolling W... (ID: 873981)
Мишка RAZER DeathAdder V3 Pro + HyperPolling W... RZ01-04630300-R3WL
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Връзка: Безжичен
DPI: 30 000 DPI
Тегло: 0.063 kg
Цвят: Черен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 873981
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Купи в комплект и спести
-
RAZER DeathAdder V3 Pro + Hype+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:18500 €/36183 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Подходящо за | Мишка |
| Връзка | Безжичен |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Сензор | Focus Pro |
| DPI | 30 000 DPI |
| Честота на опресняване | 8000 Hz |
| Размери | 12.8 x 4.4 x 6.8 cm |
| Тегло | 0.063 kg |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RZ01-04630300-R3WL |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | Razer (Europe) GmbH Alter Teichweg 25 22081 Hamburg Germany |
| Уебсайт | www.razerzone.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив