- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Мишки
- Xtrike Me
- Xtrike ME безжична Wireless GW-613 (ID: 902995)
Мишка Xtrike ME безжична Wireless GW-613 XTRM-GW-613-BK
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902995
Купи в комплект и спести
-
Xtrike ME безжична Wireless GW+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1300 €/2543 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Wireless, Геймърска, За лява и дясна ръка, Оптична |
| Връзка | Bluetooth, Безжично |
| Сензор | Оптичен |
| Чувствителност | 10000 dpi |
| Честота на опресняване | 1000 Hz |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Подсветка | RGB, Да |
| Размери | 129 x 66 x 39 mm |
| Тегло | 0.140 g |
| Цвят | Черна |
| Характеристики |
6 responsive buttons for improved control during gaming and multitasking
7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic look Compatible with Windows Mac iOS 13+ and Android devices Durable switch design rated for 20 million clicks |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | XTRM-GW-613-BK |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GW-613-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 10000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 129 x 66 x 39 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 6 responsive buttons for improved control during gaming and multitasking Durable switch design rated for 20 million clicks 7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic look Compatible with Windows, Mac, iOS 13+, and Android devices |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938782 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 6th Floor, Building A,DongFangYaYuan, Chen Tian communities,Xixiang Baoan District, Shenzhen,China |
| Уебсайт | http://www.xtrike-me.com/contact.asp |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка