- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- L27
- 27" Lenovo L27h-4A (ID: 786234)
Монитор 27" Lenovo L27h-4A 67C0UAC6EU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 1 ms (MPRT), 4 ms (extreme),...
Честота: 48Hz - 100Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 786234
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | L27 |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2331 mm |
| Време на реакция | 1 ms (MPRT), 4 ms (extreme), 6 ms (normal), 14 ms (Off) |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 48Hz - 100Hz |
| Аудио | Speakers: 3Wx2;Microphone: None |
| Стандарти | RoHS, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, TUV Rheinland Eyesafe 2.0 Display, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Размери | 61.32 cm x 19.62 cm x 57.16 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Cloud grey |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Вертикално завъртане | 360 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.97 kg |
| Накланяне | -5/22 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Audio line-out USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Позициониране | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand;Mounting: Supports VESA mount 100mm |
| Гама | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 109 |
| Функции | 2 mm bezel (top/bottom), Natural Low Blue Light technology, 8-bit Colour Depth, integrated cable management |
| Език | English / Europe |
| Консумация | 21.7 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 156 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x USB-C cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 3 Watt |
| Ергономични свойства | Tilt, swivel, pivot (rotation), height |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Софтуер | Lenovo Artery |
| Вертикална честота | 48 - 100 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 180 |
| Регулиране височина | 150 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Технология за подсветката | WLED |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | None |
| Консумация на енергия в SDR | 22 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 30 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| HDR certification | DisplayHDR 10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 67C0UAC6EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив