- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- 32" BenQ PD3225U IPS, 4K (ID: 697137)
Монитор 32" BenQ PD3225U IPS, 4K PD3225U
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: Anti-Glare
Технология: IPS
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5ms
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 697137
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
32" BenQ PD3225U IPS, 4K+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 14900 €/2 24725 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | Anti-Glare |
| Съотношение | Wide |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.182 мм |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 2000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 2.5W |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB-C ( Downstream ) |
| Цвят | Черен |
| Вертикално завъртане | 90° |
| USB hub | USB 3.2 Gen 1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 8.2 kg |
| Накланяне | -5~20° |
| Размер | 31.5" |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 1.07 билиона |
| Консумация | 44 W |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort, USB-C, Thunderbolt 3 |
| Хоризонтално завъртане | +30° ~ -30° |
| Регулиране височина | до 150 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | PD3225U |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив