- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Samsung
- 32" Samsung Odyssey G55C (ID: 697141)
Монитор 32" Samsung Odyssey G55C LS32CG552EUXEN
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 32"
Тип: VA
Технология: LED
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 1ms MPRT
Честота: 165Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 697141
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
32" Samsung Odyssey G55C+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:19900 €/38921 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.2767 мм |
| Време на реакция | 1ms MPRT |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 500:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 165Hz |
| HDMI | HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Размери | 71 cm x 27.26 cm x 53.36 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | HDR10; Flicker Free, Eye Saver Mode, Black Equalizer; Headphone out |
| Контраст | 2 500 : 1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75 x 75 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 4.8 кг |
| Накланяне | -2° ~ 18° |
| Размер | 32 inches |
| Интерфейс | DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2) HDMI (HDCP 2.2) Headphones (mini-jack) |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Curve radius | 1000R |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции |
HDCP Ready
Image Size Flicker-free Technology Curved Technology QHD AMD FreeSync Technology HDR10 Low Input Lag Eye Saver Mode |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Местоположение на захранването | Външно |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 33.2 W |
| Максимална консумация на енергия | 59 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели |
Захранващ кабел
HDMI кабел DisplayPort кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 80 % |
| Височина | 439.4 мм, 533.6 мм |
| Ширина | 710.1 мм, 710.1 мм |
| Дълбочина | 135.9 мм, 272.6 мм |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 48 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync |
| Извит | Curved 1000R |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 33 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 64 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | LS32CG552EUXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив