- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- LG
- 34 LG 34GS95QE (ID: 748252)
Монитор 34 LG 34GS95QE 34GS95QE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 33.90"
Тип: QHD /OLED
Резолюция: 3440x1440
Време на реакция: 0.03ms (GTG)
Честота: max: 240 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 748252
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Резолюция | 3440x1440 |
| Тип | QHD /OLED |
| Съотношение | 21:9 |
| Време на реакция | 0.03ms (GTG) |
| Яркост | typical: 275 cd/m², min: 250 cd/m² |
| Ъгъл на виждане | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| Честота | max: 240 Hz |
| Размери | 784.1 x 358.3 x 167.1 mm |
| Контраст | typical: 1500000:1, min: 1200000:1 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.30 kg |
| Размер | 33.90 inches |
| Интерфейс | HDMI:Yes; DisplayPort:yes; Headphone output:4-pole (Sound+Mic); )USB Upstream Port (1 of /ver3.0); USB Downstream Port (2 of /ver3.0) |
| Позициониране | Tilt (angle):Yes; rotation (angle):Yes; Height (range):Yes; Wall mounting size (mm):100 x 100 |
| Честоти | USB-C (max. Resolution / Hz):5120x1440 / 200Hz |
| Гама | DCI-P3 98.5% (CIE1976) |
| Адаптивна синхронизация |
NVIDIA G-Sync Compatible
AMD FreeSync Premium Pro |
| Извит | 800R |
| Код на продукта | 34GS95QE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +82 (0)2 3777 1114 |
| Адрес | LG Twin Tower 128, Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu, Seoul, Korea |
| Уебсайт | http://www.lg.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив