- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Dell
- UltraSharp
- 49" Dell UltraSharp U4924DW Curved (ID: 650926)
Монитор 49" Dell UltraSharp U4924DW Curved U4924DW
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 49"
Тип: IPS
Технология: WLED Edgelight
Резолюция: 5120x1440
Време на реакция: 5ms
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 650926
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
49" Dell UltraSharp U4924DW Cu+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 26900 €/2 48195 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | UltraSharp |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 32:9 |
| Технология | WLED Edgelight |
| Разстояние между пикселите | 0.2324 x 0.2324 мм |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 2000 : 1 |
| Динамичен контраст | 2000 : 1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 9 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Display port | 1 |
| Стандарти |
Energy Star
VESA FDMI RoHS |
| Цвят | Сребрист |
| Контраст | 2 000 : 1 |
| Mонтиране на стена (VESA) |
100 x 100 мм
200 x 100 мм |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 12.15 кг |
| Размер | 49" |
| Аксесоари |
Stand
Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Обработка на повърхността | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | 100% Rec 709, 100% sRGB, 98% DCI-P3, 98% P3 |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Плътност на пикселите | 109 ppi |
| Функции |
HDCP Ready
Бял светодиод (Подсветка) UltraSharp Curved Technology Normal Response Time: 8 ms ComfortView |
| LAN порт | 1 (RJ-45) |
| Захранване | Захранващ модул |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 45 W |
| Максимална консумация на енергия | 290 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 W |
| Включени кабели |
USB кабел
HDMI кабел DisplayPort кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Security Lock Slot |
| Тип говорители | Стерео |
| Ергономични свойства | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Вградени устройства | USB Hub |
| Минимална неработна температура | -20 °C |
| Максимална неработна температура | 60 °C |
| Минимална работна влажност | 20 % |
| Максимална работна влажност | 80 % |
| Минимална неработна влажност | 10 % |
| Максимална неработна влажност | 90 % |
| Максимална работна надморска височина | 3048 m |
| Височина | 365.95 мм |
| Ширина | 1214.9 мм |
| Дълбочина | 112.09 мм |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 45 kWh |
| Код на продукта | U4924DW |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив