- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- Acer 23.8" Vero V247YGbmipx (ID: 841529)
Монитор Acer 23.8" Vero V247YGbmipx UM.QV7EE.G13
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 23.8"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4ms (GtG)
Честота: 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 841529
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Acer 23.8" Vero V247YGbmipx+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:11100 €/21710 лв.
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.275 mm |
| Време на реакция | 4ms (GtG) |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти |
Win11 compliant
TCO Edge EPEAT Gold VisionCare 2.0 BlueLight Shield Pro TUV LBL Certificate |
| Цвят | Black |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5° ~ 25° |
| Размер | 23.8 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Извит | Flat |
| Рамка | ZeroFrame |
| Код на продукта | UM.QV7EE.G13 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив