- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- Nitro
- Acer 27" Nitro XF270X1biiph (ID: 836879)
Монитор Acer 27" Nitro XF270X1biiph UM.HX0EE.101
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS/LED/No, anti-reflective...
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4ms(GTG), 1ms(VRB)
Честота: 200Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 836879
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Acer 27" Nitro XF270X1biiph+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:16900 €/33054 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Серия | Nitro |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS/LED/No, anti-reflective display |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms(GTG), 1ms(VRB) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178/178 ° |
| Честота | 200Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| Размери | 614.90 x 416.40 x 233.70 mm |
| Цвят | Black |
| Контраст | 1000:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75 x 75 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 4,34 kg |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | 2x HDMI (2.0);1x (DP 1.4) |
| Аксесоари |
Кабел HDMI
Захранващ кабел |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Позициониране | Tilt angle: -5°~20°;Swivel angle: +/-360°; Height adjust range: 100 mm;VESA wall mounting: 75x75 mm |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 99% sRGB |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium |
| Извит | Flat |
| Рамка | ZeroFrame |
| Код на продукта | UM.HX0EE.101 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив