- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Acer
- Acer 31.5" Vero CB322QUEsmiiprx (ID: 863164)
Монитор Acer 31.5" Vero CB322QUEsmiiprx UM.JB2EE.E01
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 4ms(GTG), 1ms(VRB)
Честота: 100Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 863164
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Acer 31.5" Vero CB322QUEsmiipr+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:25500 €/49874 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 4ms(GTG), 1ms(VRB) |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100M:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 100Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| Стандарти | TCO, Win 11 compliant, EnergyStar |
| Цвят | Silver |
| Други характеристики | 1 Audio Out |
| Вертикално завъртане | +/-90° |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5°-35° |
| Размер | 31.5 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | 150 mm |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Рамка |
|
| Код на продукта | UM.JB2EE.E01 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Acer Europe AG Via della Posta 28 6934 Bioggio, CH |
| Уебсайт | https://www.acer.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Acer |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив