- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- AOC
- AOC 27" 27G4ZR (ID: 885556)
Монитор AOC 27" 27G4ZR 27G4ZR
Промоция
05.05 - 03.06
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: WLED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1ms
Честота: 260Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 885556
Купи в комплект и спести
-
AOC 27" 27G4ZR+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:16500 €/32271 лв.
Характеристики
| Приложение | Best Seller , Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.3114 |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 260Hz |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Стандарти | WEEE, REACH compliant, RoHs compliant |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -3° ~ 21° |
| Размер | 27 inches |
| Аксесоари |
Power cable
HDMI cable DP cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 56 градуса, Наклон: -3/+21 градуса, Пивот: 180 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Функции |
Fast IPS panel
0.3ms MPRT G-SYNC support HDR 10 Flicker free Blue light reducer |
| Консумация | 21 W |
| Регулиране височина | 130 mm |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Извит | Flat |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | VRR |
| sRGB coverage | да |
| HDR | да |
| Код на продукта | 27G4ZR |
Виж повече
Допълнителна информация
Монитор AOC 27G4ZR, 27 inch Gaming monitor, Fast IPS, AG, FHD 1920x1080, 260Hz, 0.3ms, 300 cd/m2, 1000:1, HDR, G-SYNC Compatible, Low Input Lag, 2x HDMI, DP, Audio out, HAS, Swivel, Tilt, Pivot, VESA, Black
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | AOC International (Europe) B.V. Prins Bernhardplein 200/6th Fl. 1097 JB Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.aoc.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка