- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- AOC
- AOC 27" C27G4Z2 (ID: 901281)
Монитор AOC 27" C27G4Z2 C27G4Z2
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 901281
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
AOC 27" C27G4Z2+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:16500 €/32271 лв.
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Време на реакция | 0.03ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 260Hz |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | 94% DCI-P3, 120.9% sRGB, 91.5% AdobeRGB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -3° ±2° ~ 21° ±2° |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | Headphone connector |
| Аксесоари |
Power cable
HDMI cable DP cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 64 градуса, Наклон: -5/+23 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Функции |
Curved design
Fast VA HDR 10 Adaptive Sync Flicker Free Ergonomic stand |
| Консумация | 21 W |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Регулиране височина | 130 mm |
| Енергиен клас | Class E |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Извит | Curved 1500R |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | VRR |
| sRGB coverage | да |
| HDR | да |
| Код на продукта | C27G4Z2 |
Монитор AOC C27G4Z2, 27 inch, Gaming monitor, Curved Fast VA panel, AG, FHD 1920x1080, 0.3ms, 260Hz, 300cd/m2, 3000:1, Adaptive Sync, HDR10, 2x HDMI, DP, Audio Out, HAS, Swivel, Tilt, VESA 100, Black
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | AOC International (Europe) B.V. Prins Bernhardplein 200/6th Fl. 1097 JB Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.aoc.com |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.