- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- AOC
- AOC 27" Q27E4U (ID: 847507)
Монитор AOC 27" Q27E4U Q27E4U
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 847507
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2331 mm |
| Време на реакция | 4 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 120 Hz |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 1x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| USB | 4 x USB 3.2 Downstream, 1 x USB 3.2 Type-B |
| Стандарти |
CB
TUV Ergo FCC RoHS WEEE REACH halogen-free PCF EAC BFR-free PVC-free Mercury-free TUV-GS ECMA |
| Размери | 61.6 cm x 22.2 cm x 54.87 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), 100% recyclable packaging, textured finish |
| Контраст | 1500:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Вертикално завъртане | 180 |
| USB hub | 4 USB Type-A downstream ports, USB Type-B upstream |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.15 kg |
| Накланяне | -5/+30 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | HDMI DisplayPort 1.2 Audio line-out (mini-jack) 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream (Type A) USB 3.2 Gen 1 downstream (fast charging) USB 3.2 upstream (Type B) |
| Аксесоари |
Power cable
HDMI cable DP cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours (6-bit+FRC) |
| Позициониране | Регулиране на височината: 150 мм, Въртене: 180 градуса, Наклон: -5/+30 градуса, Пивот: 180 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 121.9% sRGB (CIE 1976) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 109 |
| Функции | Flicker Free technology, Auto Pivot, Eye comfort mode, Global Dimming |
| Функции |
QHD Resolution
Flicker Free Anti Blue Light Adaptive Sync Height adjustable Stand |
| Консумация | 21.53 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable - 1.8 m 1 x DisplayPort cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 2 Watt |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Средно време между откази | 100,000 hour(s) |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Хоризонтално завъртане | 350 |
| Регулиране височина | 150 mm |
| Енергиен клас | Class D |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | VESA Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class D |
| Консумация на енергия в SDR | 16 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 16 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 122% |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | Q27E4U |
Монитор AOC Q27E4U, 27'', IPS panel, AG, 16:9, QHD 2560x1440, 350 cd/m2, 1500:1, 20M:1, 120Hz, 4ms, 3H, 4 side like, Flicker- free, Anti Blue Light, Adaptive Sync, sRGB, HDMI, DP, 4x USB, Audio out, Speakers, HAS, Swivel, Tilt, Pivot, VESA 100, TCO 10, Black
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | AOC International (Europe) B.V. Prins Bernhardplein 200/6th Fl. 1097 JB Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.aoc.com |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.