- AOC 27" Q27G42XE (ID: 808632)
Монитор AOC 27" Q27G42XE Q27G42XE
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 808632
Вземи супер отстъпка:
AOC 27" Q27G42XE+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Честота | 180Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Размери | 61.39 cm x 19.76 cm x 44.97 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.88 kg |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | Headphone out (3.5mm) |
| Аксесоари | Power cable, HDMI cable, DP cable, Quick start guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Наклон: -5/+23 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 120% sRGB (CIE 1931), 89.9% Adobe RGB (CIE 1976), 92.9% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 108 |
| Функции |
Game mode
| Функции |
3-sided frameless
HDR10 support G-SYNC Compatible Flicker Free Low Blue Light G-menu |
| Консумация | 27 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x DisplayPort cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 2 Watt |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Софтуер | AOC G-Menu |
| Хоризонтална честота | 30 - 270 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 180Hz |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Енергиен клас | Class E |
| Адаптивна синхронизация | Adaptive-Sync |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Езици на екранното меню |
Czech
| Консумация на енергия в SDR | 21 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 34 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | VRR |
| HDR | да |
| DCI-P3 coverage | 92.9% |
| Рамка | 3-sided frameless |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | Q27G42XE |
Монитор AOC Q27G42XE, 27' Gaming monitor, Fast IPS panel, QHD 2560x1440, 16:9, 0.5ms, 180Hz, 300cd/m2, 1000:1, HDR 10, Flicker Free, Low Blue Light, G-Sync compatible, 2x HDMI, DisplayPort, Audio Out, Speakers, Tilt, VESA 100, Black