- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- AOC
- AOC 27" U27G4XM (ID: 879602)
Монитор AOC 27" U27G4XM U27G4XM
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 879602
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | Fast IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2331 mm |
| Време на реакция | 1 ms (grey-to-grey) |
| Яркост | 1000 cd/m² |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 160 Hz |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 4x USB 3.2 Type-A, 1X USB 3.2 Type-B |
| Стандарти |
CB
EAC FCC ISO 9241-307 TUV Bauart REACH RoHS WEEE |
| Размери | 61.4 cm x 24 cm x 51.66 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Black, red |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), textured finish |
| Контраст | 1000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Вертикално завъртане | 180 |
| USB hub | 4 USB Type-A, 1 USB Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 7.1 kg |
| Накланяне | -3/+21 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) 4 x USB 3.2 Gen 1 downstream (Type A) USB-B upstream Headphones (mini-jack) |
| Аксесоари |
Power cable
USB-B to A cable HDMI cable DP cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 1.073 billion colours (8-bit + FRC) |
| Позициониране | Регулиране на височината: 130 мм, Въртене: 60 градуса, Наклон: -5/+23 градуса, Пивот: 184 градуса |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 96.5% Adobe RGB (CIE 1976), 98% DCI-P3 (CIE 1976), 151.8% sRGB (CIE 1976) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 109 |
| Функции |
1152 local dimming zones
3-sided frameless Crosshair Display Dial Point frame counter Game Color Mode gaming console support Low Input Lag AOC Shadow Control Flicker Free technology MultiView PIP support PBP dual-mode display (4K 160 Hz or FHD 320 Hz) |
| Функции |
Dual Frame Mode monitor
Mini LED FHD / UHD resolutions 160 / 320 Hz VESA Certified DisplayHDR 1000 G-SYNC Compatible Adaptive Sync PiP + PbP Flicker Free |
| Консумация | 45 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable - 1.8 m 1 x DisplayPort cable - 1.8 m 1 x USB-B to USB-A cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Софтуер | AOC G-Menu |
| Хоризонтална честота | 30 - 360 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 320 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 56 |
| Регулиране височина | 130 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Технология за подсветката | Mini-LED |
| Адаптивна синхронизация | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | Flat |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 26 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 40 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| Game tehnology | VRR |
| sRGB coverage | да |
| HDR | да |
| HDR certification | DisplayHDR 1000 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | U27G4XM |
Монитор AOC U27G4XM, 27 inch Dual Frame Mode, Mini LED, Fast IPS panel, AG, FHD / UHD, 160 / 320Hz, 1ms, 1200cd/m2, 1000:1, HDR1000, G-SYNC Compatible, HDMI, DP, 4x USB, Audio out, HAS, Swivel, Tilt, Pivot, VESA, Black
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | AOC International (Europe) B.V. Prins Bernhardplein 200/6th Fl. 1097 JB Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.aoc.com |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.