- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- AOC
- AOC 32" Q32E4U (ID: 886368)
Монитор AOC 32" Q32E4U Q32E4U
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 32"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 4 ms (grey-to-grey)
Честота: 100 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 886368
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2727 mm |
| Време на реакция | 4 ms (grey-to-grey) |
| Честота | 100 Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| USB | 4 x USB 3.2 Downstream, 1x USB 3.2 Type-B |
| Стандарти |
CB
FCC RoHS WEEE REACH PCF EAC TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) TUV-GS TUV-Ergo ECMA |
| Размери | 71.45 cm x 27.04 cm x 62.86 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), textured finish, 85% post-consumer recycled plastic |
| Контраст | 1000:1 / 20000000:1 (dynamic) |
| Вертикално завъртане | 180 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.01 kg |
| Накланяне | -5/+30 |
| Размер | 32" |
| Интерфейс | 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 3 x USB 3.1 Gen 1 (Type A) USB 3.1 Gen 1 (fast charging) USB-B upstream Headphones (mini-jack) |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Гама | 118.4% sRGB (CIE 1976) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 93 |
| Функции | Flicker Free technology, Anti-Blue Light technology, 3-sided frameless, Global Dimming |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort cable - 1.8 m 1 x HDMI cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 3 Watt |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Хоризонтална честота | 30 - 150 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 100 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 356 |
| Регулиране височина | 180 mm |
| Енергиен клас | Class C |
| Размер на виждане | 31.5" |
| Технология за подсветката | WLED |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Енергиен клас в HDR | Class C |
| Консумация на енергия в SDR | 17 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 17 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | Q32E4U |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | AOC International (Europe) B.V. Prins Bernhardplein 200/6th Fl. 1097 JB Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.aoc.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив