- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- AOC
- AOC C32G2ZE/BK (ID: 527969)
Монитор AOC C32G2ZE/BK C32G2ZE/BK
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 527969
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.3637 x 0.3637 mm |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 240Hz |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Размери | 524.4 x 709.9 x 244.9 мм |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | AOC Gaming; FlickerFree, Low Blue Light; Headphone out (3.5mm) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.83 кг |
| Накланяне | -5° ~ 23° |
| Размер | 31.5" |
| Интерфейс |
2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort 1.2 1 x Audio Out |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама |
85% NTSC
91% AdobeRGB 105% sRGB |
| Функции |
Kensington Lock
CE RoHS WEEE CB REACH Flicker Free Low blue Light Mercury Free G-menu софтуер |
| Опции за монтиране |
Възможност за монтиране на стена
Регулиращ се наклон на дисплея |
| Енергиен клас | Class F |
| Годишна консумация на енергия | 32 kWh |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync |
| Извит | Curved 1500R |
| Рамка | Frameless |
| Код на продукта | C32G2ZE/BK |
AOC C32G2ZE/BK
Разгърнете потенциала си
FHD, 31,5-инчов VA панел и радиус на извивка от 1500R създават безупречното качество на изображението на извития AOC C32G2ZE. С време за реакция от само 0,5 ms, честота на опресняване от 240 Hz и яркост от 300 нита, мониторът осигурява плавно и цветно изживяване.


240Hz Refresh Rate
240Hz напълно освобождава най-добрите графични процесори, осигурявайки безпрецедентна плавност на картината на екрана ви. С всеки детайл, изведен на рязък фокус, и всяко движение, показано с кристална яснота, усетете как реакциите ви се сливат с действието и издигат играта ви на по-високо ниво.
0,5 ms MPRT - Време за реакция на движеща се картина
MPRT е акроним за време за реакция на движеща се картина. Технологията MPRT деактивира и активира подсветката на монитора по време на смяна на картината. Чрез намаленото време, през което кадърът се показва на монитора, се намаляват ефектите „ghosting“ и „blurring“, което води до по-плавно и „плавно“ игрово изживяване.


1500R извит
Извитият дизайн ви обгръща, поставяйки ви в центъра на действието и осигурявайки завладяващо игрово изживяване.
Freesync Premium
Насладете се на най-висококачествена графика дори в динамични игри. Технологията AMD FreeSync Premium гарантира, че честотата на опресняване на графичния процесор и монитора е синхронизирана, което осигурява плавно игрово изживяване без накъсване при най-висока производителност. AMD FreeSync Premium разполага с честота на опресняване от минимум 120Hz, намалявайки размазването и изостряйки картината за по-реалистично изживяване. Функцията LFC елиминира риска от заекване, в случай че честотата на кадрите падне под честотата на опресняване.


Минимално разсейване от рамката за най-добрата бойна станция
Разширете гледната си точка с конфигурация от няколко монитора. Тънката рамка и безрамковият дизайн предлагат минимално разсейване от рамката за най-добрата бойна станция.
Ниско входно забавяне
Освободете рефлексите си, като превключите към режима AOC Low Input Lag. Забравете за графичните излишества: този режим пренастройва монитора в полза на сурово време за реакция, което дава най-голямо предимство при неочаквани отклонения.


6 режима за игри
Персонализирайте дисплея си към играта с едно щракване на бутон. Превключвайте настройките между вградени предварително зададени настройки за FPS, състезателни или RTS игри или персонализирайте свои собствени идеални условия и ги запазете. Клавиатурата за настройки на AOC прави превключването на профили или регулирането на функции бързо и лесно.
AOC Game Color и контрол на сенките
Изведете битката от сенките с AOC Shadow Control и AOC Game Color! Регулирайте нивата на сивото за по-добри детайли на картината и осветете тъмните области или ги потопете обратно в черно в движение, без да се отразява на останалата част от дисплея.


GMENU
AOC G-Menu е безплатен инструмент, който можете да инсталирате на вашия компютър, за да имате пълна персонализация, съчетана с максимално удобство.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | AOC International (Europe) B.V. Prins Bernhardplein 200/6th Fl. 1097 JB Amsterdam, NL |
| Уебсайт | https://www.aoc.com |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.