- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asrock
- Допълнителен Екран ASRock 13.3" за компютърна кутия (ID: 899631)
Монитор Допълнителен Екран ASRock 13.3" за компютърна кутия ASR-13-KIT
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899631
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Допълнителен Екран ASRock 13.3+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:8100 €/15842 лв.
Характеристики
| Display port | 1x Display Port |
| Размери | 293.76 x 165.24 mm |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 4.7 kg |
| Размер | 13.3" |
| Код на продукта | ASR-13-KIT |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Bijsterhuizen 11-11 6546 AR Nijmegen |
| Уебсайт | https://www.asrock.com/index.bg.asp |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив