- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asrock
- Challenger
- ASRock 24.5" Challenger CL25FFB (ID: 870768)
Монитор ASRock 24.5" Challenger CL25FFB 4710483943560 / CL25FFB
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 24.5"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1 ms
Честота: 144 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 870768
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
ASRock 24.5" Challenger CL25F+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:10100 €/19754 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Серия | Challenger |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.283 mm |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 300 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1500:1 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 144 Hz |
| Аудио | Не |
| HDMI | 1 x HDMI 1.4 |
| USB | Не |
| VGA | 1 x VGA |
| Размери | 557 x 415 x 191 mm |
| Цвят | Черен |
| Контраст | 1500:1 (Typ.) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.1 kg |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 24.5" |
| Интерфейс | 1 x HDMI™ 1.4;1x VGA |
| Наситеност на цветовете | 16.7 милиона цвята |
| Позициониране | Tilt Adjustment: -5°~+20°;VESA Mount: 100 x 100 mm (4 screw holes), M4 x 12 mm |
| Честоти | HDMI: 30kHz~160KHz (H);48Hz~144Hz (V);VGA: 24kHz~85KHz (H);48Hz~75Hz (V) |
| Гама | 72% NTSC / 99% sRGB (Area) |
| Консумация | 18 W |
| Видео портове | HDMI, VGA |
| Хоризонтално завъртане | Не |
| Регулиране височина | Не |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 4710483943560 / CL25FFB |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Bijsterhuizen 11-11 6546 AR Nijmegen |
| Уебсайт | https://www.asrock.com/index.bg.asp |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив