- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asrock
- Asrock 27" PG27FFT1B (ID: 881454)
Монитор Asrock 27" PG27FFT1B PG27FFT1B
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: LCD
Технология: IPS
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1 ms
Честота: 180 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 881454
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LCD |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.3108 мм |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 450 cd/m^2 |
| Честота | 180 Hz |
| Аудио | 4 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Display port | 1 |
| Стандарти | VESA FDMI |
| Цвят | Черен |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 3.78 кг |
| Размер | 27" |
| Аксесоари | Ръководство за употреба |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Обработка на повърхността | Anti-Glare |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Гама | sRGB 123%, DCI-P3 94% |
| Минимална хоризонтална честота | 30 kHz |
| Максимална хоризонтална честота | 255 kHz |
| Минимална вертикална честота | 48 Hz |
| Максимална вертикална честота | 180 Hz |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции |
Full HD
Flicker-free Technology AMD FreeSync Technology Low Blue Light HDR 400 |
| Захранване | Захранващ модул |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 42 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 W |
| Включени кабели | Захранващ кабел, HDMI кабел, DisplayPort кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Тип говорители | Стерео |
| Мощност на високоговорителите | 2 W |
| Ергономични свойства | Tilt |
| Височина | 368 мм, 430 мм |
| Ширина | 613 мм, 613 мм |
| Дълбочина | 53 мм, 255 мм |
| Код на продукта | PG27FFT1B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Bijsterhuizen 11-11 6546 AR Nijmegen |
| Уебсайт | https://www.asrock.com/index.bg.asp |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив