- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asrock
- ASRock 27" PGO27QFS (ID: 826923)
Монитор ASRock 27" PGO27QFS PGO27QFS / PGO27QFS
ID: 826923
-
ASRock 27" PGO27QFS+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:45900 €/89773 лв.
| Приложение | Геймърски , Best Seller |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | Anti-Glare |
| Технология | WOLED |
| Разстояние между пикселите | 0.2292 mm |
| Време на реакция | 0.03 ms (GTG) |
| Яркост | 275 nits (SDR Typ.) / 1300 nits (HDR Peak) |
| Ъгъл на виждане | 178°(H) / 178°(V) |
| Честота | 240Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.4 |
| USB | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C (до 15W зареждане) |
| Размери | 604 x 606 x 263 mm |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | HDR: VESA DisplayHDR™ True Black 400, Low Blue Light, AMD FreeSync™ Premium Pro |
| Контраст | 1,500,000:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75 x 75 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.8 kg |
| Размер | 27 inches |
| Интерфейс | 2 x HDMI™ 2.1;2 x DisplayPort™ 1.4;2 x USB 3.2 Gen1 Type-A;1 x USB 3.2 Gen1 Type-B;1 x USB 3.2 Gen1 Type-C (DP Alt Mode / PD 15W);1 x Headphone Out;Speaker 3Wx2 |
| Наситеност на цветовете | 1.07B (10 bit) |
| Позициониране | Tilt Adjustment: -7° ~ +15°;Swivel Adjustment: -30° ~ +30°;Height Adjustment: 0~150 mm;Pivot Adjustment: -90° ~ +90°;VESA Mount: 75 x 75 mm |
| Честоти | HDMI: 30~360KHz (H); 40~240Hz (V);DP: 30~360KHz (H); 40~240Hz (V) |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | PGO27QFS / PGO27QFS |
Потопете се в съвършенството на OLED
OLED технологията осигурява изключителна картина с истинско черно и ярки цветове благодарение на самоизлъчващите пиксели, които могат да се включват и изключват поотделно. Това осигурява изключителен контраст, прецизна цветова точност и плавна работа, което я прави идеална както за развлечения, така и за професионални приложения.


27-инчов OLED монитор
Насладете се на зашеметяващи изображения с този 27-инчов OLED монитор, който предлага реалистични цветове, дълбоки черни тонове и изключителен контраст. Идеален за игри, създаване на съдържание и забавление.
DisplayHDR True Black 400
Насладете се на по-наситени черни тонове и подобрен контраст за по-богати детайли и по-реалистично зрително преживяване.


DELTA E2
Постигнете прецизни цветове с точност Delta E2 – идеално решение за професионална редакция и дизайн
AMD FreeSync Premium Pro
С технологията AMD FreeSync Premium Pro ефективно се предотвратяват разкъсванията на картината и прекъсванията, като се създава превъзходно и плавно зрително преживяване.


Време за реакция 0,03 мс
Постигнете несравнима скорост благодарение на светкавичното време за реакция от 0,03 мс (GTG), което осигурява изключително плавни изображения и изключителна прецизност.
Усъвършенствана термична технология
Мониторът използва технология за охлаждане с графенов филм, съчетана с уникален радиатор и дизайн на задната вентилация, за да понижи ефективно температурата на екрана и да намали риска от изгаряне на пикселите.


Pixel Clean
Функцията Pixel Clean предотвратява запечатването на пикселите, като се стартира автоматично след 4 часа работа или ръчно при необходимост. Ако бъде прекъсната, тя се възобновява.
Регулиране на яркостта на логото
Автоматично регулира яркостта на статичните лога на екрана, за да се намали рискът от изгаряне на пикселите.


Ергономичен дизайн
Мониторът Phantom Gaming е снабден с ергономично проектирана стойка. Тя позволява регулиране на завъртането, наклона, височината и въртенето, което дава на геймърите по-голяма гъвкавост при избора на оптимална позиция за гледане.
Възможности за свързване
PGO27QFS разполага с богат набор от входно-изходни портове, включително 2 HDMI™ 2.1, 2 DisplayPort™ 1.4 и няколко USB 3.2 Gen 1 порта (2 Type-A, 1 Type-B и 1 Type-C с DP Alt режим и 15 W PD). Той предлага също изход за слушалки и два 3W високоговорителя за всеобхватна свързаност и аудио.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Bijsterhuizen 11-11 6546 AR Nijmegen |
| Уебсайт | https://www.asrock.com/index.bg.asp |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.