- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asrock
- ASRock 34" PG34QRT3A (ID: 899137)
Монитор ASRock 34" PG34QRT3A PG34QRT3A
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 34"
Тип: VA/ Anti-Glare
Резолюция: 3440 x1440
Време на реакция: 1ms
Честота: 180Hz (Max.)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899137
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса , Геймърски |
| Резолюция | 3440 x1440 |
| Тип | VA/ Anti-Glare |
| Съотношение | 21:9 |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 500 cd/m² (Typ.) |
| Честота | 180Hz (Max.) |
| Тунер | 178/178 |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.4 |
| USB | 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB3.2 Gen1x1 Type-B |
| Размери | 809 x 582 x 332 mm |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | 123% sRGB / 94% DCI-P3 |
| Контраст | 4000:1 (Typ.) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.56 kg |
| Размер | 34" |
| Интерфейс | 2 x HDMI™ 2.0;2 x DisplayPort™ 1.4;1 x USB3.2 Gen1x1 Type-B;4 x USB3.2 Gen1x1 Type-A;1 x Headphone Out (3.5mm)Speaker 2W x 2;100~240Vac, 50/60Hz, 1.5A |
| Извит | 1500R |
| Код на продукта | PG34QRT3A |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Bijsterhuizen 11-11 6546 AR Nijmegen |
| Уебсайт | https://www.asrock.com/index.bg.asp |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив