- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asus
- ROG Strix
- Asus 27" ROG Strix OLED XG27UCDMG (ID: 812430)
Монитор Asus 27" ROG Strix OLED XG27UCDMG ROG-XG27UCDMG
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: Quantum Dot OLED
Технология: OLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 0.03 ms (GTG)
Честота: 240 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 812430
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Asus 27" ROG Strix OLED XG27UC+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:91900 €/1 79741 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Серия | ROG Strix |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | Quantum Dot OLED |
| Съотношение | Wide |
| Технология | OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.155 мм |
| Време на реакция | 0.03 ms (GTG) |
| Яркост | 450 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 240 Hz |
| Аудио | Не |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 1 x USB Type-C, 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A |
| Стандарти |
VCCI
BSMI ICES-003 CB CCC FCC RoHS KCC WEEE PSE Mark cTUVus J-MOSS E-Standby CEC KC ERP CEL RCM CU TUV Rheinland Flicker Free Certification HDCP 2.2 Vietnam MEPS Ukraine Energy Label TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) Australia MEPS |
| Размери | 613 x 509.4 x 168.7 мм |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
G-SYNC Compatible
HDR10 FreeSync Premium GameVisual GamePlus HDCP Extreme Low Motion Blur GameFast Input technology Shadow Boost DisplayWidget Low Blue Light ASUS OLED CARE Pro |
| Контраст | 1500000:1 |
| Вертикално завъртане | +90° ~ -90° |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 7.44 kg |
| Накланяне | +20° ~ -5° |
| Размер | 27" |
| Интерфейс |
1 x USB Type-C с DisplayPort функция
1 x DisplayPort 1.4 1 x Audio Out 3 x USB 3.2 Downstream 1 x HDMI 2.1 |
| Аксесоари |
Кабел USB Type-C
Кабел HDMI Захранващ кабел Кабел DisplayPort Кабел USB |
| Наситеност на цветовете | 1073.7 million colours (10-bit) |
| Гама | 1073.7M (10bit) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
Picture in picture
picture by picture HDCP ASUS GamePlus Flicker Free technology ASUS GameVisual Technology aspect ratio control ASUS Extreme Low Motion Blur technology Low Blue Light technology 3-sided bezeless Shadow Boost technology ASUS Aura Sync technology Dynamic Shadow Boost technology Display Widget tripod socket Delta E≤2 colour accuracy Variable refresh rate (VRR) accessory slot OLED Care custom heatsink KVM Dynamic Crosshair AI Visual |
| Консумация | 80 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | KVM Switch, USB 3.2 Gen 1 hub, Neo proximity sensor |
| Софтуер | ASUS DisplayWidget Center |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Хоризонтална честота | 30 - 590 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 240 Hz |
| Видео портове | 2 x HDMI, Display port 1.4 (DSC) x1 |
| Хоризонтално завъртане | +45° ~ -45° |
| Регулиране височина | до 120 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Размер на виждане | 26.5" |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Покритие на дисплея | Anti-reflective |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| USB power delivery | 90 Watt |
| Консумация на енергия в SDR | 25 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 34 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| HDR certification | DisplayHDR 400 True Black |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | ROG-XG27UCDMG |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив