- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asus
- ROG Strix
- Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (ID: 885730)
Монитор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS 90LM0BE0-B01171
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: Fast IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 2560x1440
Време на реакция: 1 ms (grey-to-grey), 0.3 ms...
Честота: 320 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 885730
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Asus 27" ROG Strix XG27ACMS+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:42900 €/83905 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Серия | ROG Strix |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | Fast IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.233 mm |
| Време на реакция | 1 ms (grey-to-grey), 0.3 ms (grey-to-grey min) |
| Яркост | 500 cd/m² |
| Честота | 320 Hz |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| Display port | 1 x DisplayPort 1.4 |
| USB | 1 x USB Type-C |
| Стандарти | HDCP 2.2, FSC Mix |
| Размери | 61.48 cm x 21.88 cm x 51.29 cm - with stand |
| Цвят | Dark grey |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately) |
| Контраст | 1000:1 |
| Вертикално завъртане | -90/+90 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.41 kg |
| Накланяне | -5/+20 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | HDMI DisplayPort Headphones (mini-jack) USB-C/DisplayPort Alt Mode (power up to 15W) |
| Аксесоари | Power cable |
| Наситеност на цветовете | 1073.7 million colours (10-bit) |
| Гама | 130% sRGB, 93% DCI-P3 |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции |
HDCP
Trace Free Technology Flicker Free technology ASUS GameVisual Technology aspect ratio control ASUS Extreme Low Motion Blur technology Low Blue Light technology 3-sided bezeless Shadow Boost technology GamePlus ELMB SYNC Display Widget tripod socket ASUS Power Sync |
| Консумация | 27 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Хоризонтална честота | 30 - 490 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 320 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 90 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class F |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium, AMD Adaptive-Sync |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 26 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 50 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| HDR формат | HDR10 |
| HDR certification | DisplayHDR 400 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | 90LM0BE0-B01171 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| User Manual | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив