- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asus
- Asus 32" ProArt PA32UCE (ID: 899862)
Монитор Asus 32" ProArt PA32UCE PA32UCE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 32"
Тип: LED/IPS
Технология: IPS
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5 ms (GTG)
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899862
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Asus 32" ProArt PA32UCE+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:99900 €/1 95387 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | LED/IPS |
| Съотношение | Wide |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.182 мм |
| Време на реакция | 5 ms (GTG) |
| Яркост | 600 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 1 500 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 2x DisplayPort 1.4 |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | HDR400, HDR10, GameVisual, GamePlus, HDCP, Extreme Low Motion Blur, GameFast Input technology, Shadow Boost, DisplayWidget, Low Blue Light, ASUS OLED Care, Dolby Vision |
| Вертикално завъртане | +90° ~ -90° |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9 kg |
| Накланяне | +23° ~ -5° |
| Размер | 32" |
| Гама | 1073.7M (10bit), 99.3% DCI-P3, sRGB: 100% |
| Консумация | 26 W |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Регулиране височина | до 130 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Код на продукта | PA32UCE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив