- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asus
- ProArt
- Asus 32" ProArt PA32UCG-K (ID: 876693)
Монитор Asus 32" ProArt PA32UCG-K PA32UCG-K
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 32"
Тип: Mini-LED
Технология: IPS, Mini-LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5ms(GTG)
Честота: 120 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
36 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 876693
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Asus 32" ProArt PA32UCG-K+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:3 51900 €/6 88257 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | ProArt |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | Mini-LED |
| Съотношение | Wide |
| Технология | IPS, Mini-LED |
| Разстояние между пикселите | 0.1845 mm |
| Време на реакция | 5ms(GTG) |
| Яркост | 1000 cd/m² |
| Статичен контраст | 3000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 120 Hz |
| Аудио | 2 x 3W |
| HDMI | 1x HDMI 2.0, 1x HDMI 2.1 |
| USB | 1 x USB Type C |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | HDCP, SPLENDID Technology, Color Accuracy: △E< 2, Gamma adjustment: (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 ), ProArt Palette, ProArt Widget |
| Вертикално завъртане | +90° ~ -90° |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 18.3 kg |
| Накланяне | +23° ~ -5° |
| Размер | 32" |
| Гама | 1073.7M (10 bit), Color Space (sRGB) : 100% |
| Консумация | 49 W |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Хоризонтално завъртане | +60° ~ -60° |
| Регулиране височина | 0~130mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Код на продукта | PA32UCG-K |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив