- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Asus
- Asus ROG STRIX Curved XG49VQ (ID: 705246)
Монитор Asus ROG STRIX Curved XG49VQ 90LM04H0-B01170
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 49"
Тип: VA
Технология: WLED
Резолюция: 3840x1080
Време на реакция: 4 ms (grey-to-grey)
Честота: 144Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 705246
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Asus ROG STRIX Curved XG49VQ+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:90900 €/1 77785 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 3840x1080 |
| Тип | VA |
| Съотношение | 32:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.311 x 0.311 mm |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 450cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 144Hz |
| Аудио | 5W x2 |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Стандарти | UL, CB, CE, EAC |
| Размери | 119.333 cm x 34.474 cm x 52.91 cm - with stand |
| Цвят | Grey |
| Други характеристики | Kensington Lock |
| Контраст | 3000:1 |
| USB hub | 2 USB 3.0 Type-A |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 13.3 kg |
| Честотен обхват | 30 - 167 kHz / 48 - 144 Hz |
| Накланяне | -2° ~ 17° |
| Размер | 49 inches |
| Интерфейс | DisplayPort 2 x HDMI USB 3.0 upstream Headphones 2 x USB 3.0 downstream |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 90% DCI-P3 |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Функции | Picture by picture, HDCP, ASUS GamePlus, Low Blue Light Mode, Flicker Free technology, ASUS GameVisual Technology, GameFast Input Technology |
| Консумация | 47 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable 1 x DisplayPort cable 1 x USB cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers |
| Мощност на високоговорителите | 5 Watt |
| Ергономични свойства | Height, swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.0 hub |
| Хоризонтална честота | 30 - 167 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 144 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 32 |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Годишна консумация на енергия | 139 kWh |
| Технология за подсветката | LED backlight |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium Pro |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | Curved 1800R |
| Енергиен клас в HDR | Class G |
| Консумация на енергия в SDR | 56 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 109 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.5 Watt |
| Вход | 5-way joystick |
| HDR certification | DisplayHDR 400 |
| Gaming | Да |
| Код на продукта | 90LM04H0-B01170 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Experience the super ultra-wide
The 49-inch ROG Strix XG49VQ gaming monitor with 1800R curvature delivers the ultimate immersive gaming experience and extra flexibility for multitasking. With a 32:9 aspect ratio, the super ultra-wide display provides the same viewing area as two side-by-side 27-inch monitors without a gap and bezel getting in the way of your view. - Fast 144 Hz refresh rate
ROG Strix XG49VQ offers an ultrafast 144 Hz refresh rate, ensuring that even the fastest-paced games played at the highest visual settings remain buttery-smooth and completely lag-free. - Radeon FreeSync 2 HDR for smooth gameplay
ROG Strix XG49VQ features FreeSync 2 HDR technology that delivers buttery-smooth visuals with low latency and better brightness and contrast. FreeSync 2 stipulates low-latency processing for both standard and HDR content, eliminating the input lag typically associated with HDR content. - High dynamic range (HDR) with DCI-P3 90% and DisplayHDR 400
To deliver the best HDR experience, ROG tests every monitor before it ships to ensure it passes DisplayHDR 400 certification. To meet this standard, the peak luminance of ROG Strix XG49VQ is 400 cd/m². XG49VQ also delivers DCI-P3 90% color gamut and contrast performance. - Picture-by-picture
With its super-ultra-wide screen, multiple inputs and picture-by-picture support, ROG Strix XG49VQ lets you watch up to three content sources at the same time, so you can enjoy better gaming experiences. - Shadow Boost technology
ASUS Shadow Boost technology clarifies dark areas of the game world without overexposing brighter areas, improving overall viewing while also making it easier to spot enemies hidden in dark areas of the map. - Robust connectivity
ROG Strix XG49VQ offers a wide selection of connectivity options, including DisplayPort 1.2, two HDMI, and two USB 3.0 ports. - Ultra-low Blue Light technology
ROG Strix XG49VQ comes with TÜV Rheinland-certified ASUS Ultra-low Blue Light filters to protect eyes and prevent strain from harmful blue light. Select from four different filter settings via the OSD menu or by using the five-way joystick. - Flicker-free technology
ROG Strix XG49VQ reduces on-screen flicker to minimize eye strain, providing a more comfortable gaming experience. - Ergonomic design
ROG Strix XG49VQ features a stand that's designed to be ergonomic. It offers extensive swivel, tilt, and height adjustments to ensure that your ideal viewing angle is easy to achieve.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив