- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- BenQ 27” EX271UZ (ID: 882458)
Монитор BenQ 27” EX271UZ 9H.LP2LA.TBE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: LED
Технология: IPS
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 0.03 ms (GTG)
Честота: 240 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
11 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 882458
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | Геймърски , За Програмиране |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | LED |
| Съотношение | Wide |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.233 мм |
| Време на реакция | 0.03 ms (GTG) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1500000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 240 Hz |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 1 x USB 3.2 Type-C Upstream, 2 x USB 3.2 Downstream захранващ порт, 1 x USB 3.2 Type-C Downstream захранващ порт |
| Цвят | Черен, Бял |
| Други характеристики | HDR10, DisplayHDR True Black |
| USB hub | 2 USB Type-A |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 7.4 kg |
| Накланяне | -5~15° |
| Размер | 27" |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 1.07 билиона |
| Консумация | 37 W |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Хоризонтално завъртане | -15°~+15° |
| Регулиране височина | до 100 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium Pro |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 9H.LP2LA.TBE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив