- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- BenQ 27" GW2790 (ID: 882461)
Монитор BenQ 27" GW2790 9H.LLTLB.QBE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 100Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 882461
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
BenQ 27" GW2790+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:13400 €/26208 лв.
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 100Hz |
| Аудио | 2W x2 |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| Стандарти | EPEAT Bronze, Energy Star 8.0, TCO 9.0 |
| Цвят | Black |
| Други характеристики |
Flicker-free Technology
Low Blue Light Plus Brightness Intelligence Gen2 (B.I. Gen2) Color Weakness ePaper Headphone Jack |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 27 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 9H.LLTLB.QBE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка