- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- BenQ 31.5" MA320U (ID: 807684)
Монитор BenQ 31.5" MA320U 9H.LMXLB.QBE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5ms
Честота: 60Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 807684
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Програмиране |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 550cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60Hz |
| HDMI | 1 x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| USB | 2 x USB 3.2 Downstream |
| Цвят | Grey |
| Вертикално завъртане | 90° |
| USB hub | USB 3.2 Gen 1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5° ~ 20° |
| Размер | 31.5 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | 115 mm |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 9H.LMXLB.QBE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив