- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- BenQ 32" MA320UP (ID: 882937)
Монитор BenQ 32" MA320UP 9H.LP9LB.QBE
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: LED
Технология: IPS
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 5 ms (GTG)
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 882937
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Програмиране |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Време на реакция | 5 ms (GTG) |
| Яркост | 550 nita |
| Статичен контраст | 1300:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 3W |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 2 x USB Downstream, 1 x USB Type-C Downstream, 1 x USB Type-C Upstream |
| Цвят | Сив |
| Вертикално завъртане | 90° |
| USB hub | USB Type-A Downstream (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, power charging 7.5W) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.1 kg |
| Накланяне | -5° ~ +20° |
| Размер | 31.5" |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 1.07 билиона |
| Консумация | 45 W |
| Видео портове | HDMI (v2.0) X 2, USB - C (PowerDelivery 90 W X 1, USB Type-A (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps) X 2, USB Type-C (USB 3.2 Gen 1, 5 Gbps, мощност за зареждане 15 W) X 1 |
| Хоризонтално завъртане | -15°~+15° |
| Регулиране височина | до 115 мм |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | 9H.LP9LB.QBE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив