- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- BenQ
- BenQ Mobiuz EX321UX, 31.5", 144Hz (ID: 769503)
Монитор BenQ Mobiuz EX321UX, 31.5", 144Hz BENQ-MON-EX321UX
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 1ms
Честота: 144Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 769503
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
BenQ Mobiuz EX321UX, 31.5", 14+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 18900 €/2 32548 лв.
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 700 cd/m² |
| Статичен контраст | 700:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 144Hz |
| HDMI | 3 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB | USB C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data), USB Type-C Downstream |
| Цвят | White |
| USB hub | 3x USB Type-A Downstream, USB Type-B Upstream, USB Type-C Upstream |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 9.7 kg |
| Накланяне | -5° ~ 15° |
| Размер | 31.5 inches |
| Интерфейс |
1 x USB Type-C с DisplayPort функция
1 x Audio Out 3 x USB 3.2 Downstream 1 x USB 3.2 Type-C Downstream 1 x USB 3.2 Type-C Upstream 3 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 2.1 |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Гама | 16.7 милиона |
| Функции |
Flicker Free
Factory Calibrated Color Vibrance технология AMA TUV low blue light HDR 10 KVM switch Color weakness VESA Display HDR1000 Light Tuner HDRi Uniformity Technology USB Type-C - поддържа захранване до 65W |
| Консумация | 65 W |
| Опции за монтиране |
Възможност за монтиране на стена
Завъртaне около оста си Регулираща се по височина Регулиращ се наклон на дисплея |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort |
| Хоризонтално завъртане | -15°~+15° |
| Регулиране височина | 100 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Адаптивна синхронизация | FreeSync Premium Pro |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | BENQ-MON-EX321UX |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +32 800 58 273 |
| Адрес | Panduit GmbH Mainzer Landstr. 46 60325 Frankfurt, DE |
| Уебсайт | https://www.benq.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив