- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Dell
- Dell 21.5" P2226H (ID: 901931)
Монитор Dell 21.5" P2226H P2226H
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 21.5"
Тип: IPS
Технология: Edge LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 100Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901931
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Dell 21.5" P2226H+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:14400 €/28164 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | Edge LED |
| Разстояние между пикселите | 0.24795 mm x 0.24795 mm |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 100Hz |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | USB-C |
| VGA | 1x VGA |
| Стандарти | ENERGY STAR 8.0, TCO, |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| USB hub | 2 USB Type-A, 1 USB Type-B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Накланяне | -5°/+21° |
| Размер | 21.5 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | 150 mm |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | P2226H |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка