- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Dell
- Dell 24" P2426H (ID: 901356)
Монитор Dell 24" P2426H P2426H
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 24"
Тип: IPS
Технология: Edge LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5ms
Честота: 120Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901356
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | Edge LED |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 mm x 0.2745 mm |
| Време на реакция | 5ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 120Hz |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 2x USB Type-A 5Gbps downstream port/s, 1x USB Type-B 5Gbps upstream port/s, 2x USB-C 5Gbps downstream port/s |
| Стандарти |
Low Blue Light technology
Flicker-free technology ENERGY STAR TCO RoHS |
| Цвят | Black |
| Вертикално завъртане | -90°/+90° |
| USB hub | 2 USB Type A, 1 USB Type B |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Честотен обхват | 30 - 135 kHz / 48 - 120 Hz |
| Накланяне | -5°/+21° |
| Размер | 24 inches |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Регулиране височина | 150 mm |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | P2426H |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив