- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Dell
- Dell 24" SE2426H (ID: 899839)
Монитор Dell 24" SE2426H SE2426H
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 24"
Тип: IPS
Технология: LED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4ms
Честота: 144Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899839
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Dell 24" SE2426H+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:10200 €/19949 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED |
| Разстояние между пикселите | 0.27450 mm x 0.27450 mm |
| Време на реакция | 4ms |
| Яркост | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 144Hz |
| HDMI | 2x HDMI 1.4 |
| Стандарти | VESA FDMI, RoHS, Energy Star 8.0 |
| Цвят | Black |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 2.76 кг |
| Накланяне | -5 ~ 21° |
| Размер | 24 inches |
| Аксесоари | Stand, Документация |
| Наситеност на цветовете | 16.7M |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Обработка на повърхността | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Вид на пикселите | Dot Pitch |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Плътност на пикселите | 93 ppi |
| Функции |
Светодиод (Подсветка)
Full HD HDCP Ready AMD FreeSync Technology Normal Response Time: 8 ms |
| Захранване | Захранващ модул |
| Местоположение на захранването | Вътрешен |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 13.3 W |
| Максимална консумация на енергия | 28 W |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.3 W |
| Включени кабели | Захранващ кабел, HDMI кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Cable Lock Slot |
| Минимална неработна температура | -20 °C |
| Максимална неработна температура | 60 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 80 % |
| Минимална неработна влажност | 5 % |
| Максимална неработна влажност | 90 % |
| Максимална работна надморска височина | 5000 m |
| Височина | 324.21 мм, 412.26 мм |
| Ширина | 538.64 мм, 538.64 мм |
| Дълбочина | 47.7 мм, 178.81 мм |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync |
| Извит | Flat |
| Код на продукта | SE2426H |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка