- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Dell
- UltraSharp
- Dell U3824DW (ID: 674206)
Монитор Dell U3824DW U3824DW
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 38"
Тип: LCD
Технология: IPS
Резолюция: 3840x1600
Време на реакция: 5 ms
Честота: 60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 674206
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Серия | UltraSharp |
| Резолюция | 3840x1600 |
| Тип | LCD |
| Съотношение | 21:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.229 мм |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 300 cd/m^2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 18 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Display port | 1 |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| Стандарти |
Energy Star
Plug and Play VESA FDMI RoHS |
| Цвят | Black/Silver |
| Други характеристики |
Възможност за монтиране на стена
Завъртaне около оста си Регулираща се по височина Регулиращ се наклон на дисплея |
| Контраст | 2 000 : 1 |
| USB hub | 4 USB 3.2 Gen 2, 2 USB-C 3.2 Gen 2, 1 USB 3.2 Gen 2 with Battery Charging 1.2 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 8.79 кг |
| Накланяне | -5° ~ 21° |
| Размер | 38" |
| Аксесоари |
Ръководство за употреба
Safety Sheet |
| Наситеност на цветовете | 1.07B |
| Повърхност | Anti-Glare |
| Обработка на повърхността | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Вид на пикселите | Pixel Pitch |
| Гама | DCI-P3 98%, sRGB 100% |
| Минимална хоризонтална честота | 30 kHz |
| Максимална хоризонтална честота | 100 kHz |
| Минимална вертикална честота | 56 Hz |
| Максимална вертикална честота | 76 Hz |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 ° |
| Функции |
Бял светодиод (Подсветка)
Flicker-free Technology Curved Technology WQHD+ Normal Response Time: 8 ms |
| LAN порт | 1 (RJ-45) |
| Захранване | Захранващ модул |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумация | 34.8 W |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Опции за монтиране | Десктоп/За монтаж на стена |
| Сигурност | Security Lock Slot |
| Тип говорители | Стерео |
| Мощност на високоговорителите | 9 W |
| Ергономични свойства | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Вградени устройства | KVM Switch |
| Минимална неработна температура | -20 °C |
| Максимална неработна температура | 60 °C |
| Минимална работна влажност | 10 % |
| Максимална работна влажност | 80 % |
| Минимална неработна влажност | 5 % |
| Максимална неработна влажност | 90 % |
| Максимална работна надморска височина | 5000 m |
| Височина | 392.33 мм, 443.76 мм |
| Ширина | 894.26 мм, 894.26 мм |
| Дълбочина | 102.35 мм, 251.21 мм |
| Регулиране височина | 120 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Клас F |
| Годишна консумация на енергия | 35 kWh |
| Адаптивна синхронизация | Standard |
| Извит | Curved 2300R |
| Код на продукта | U3824DW |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.dell.com/en-bg/lp/contact-us |
| Адрес | Dell Emerging Markets (EMEA) Ltd 1st & 2nd Floor EC3A 5AF London, GB |
| Уебсайт | http://www.dell.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е оторизиран сервиз на Dell |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив