- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Eizo
- EIZO 27" EV2740X-WT (ID: 689692)
Монитор EIZO 27" EV2740X-WT EV2740X-WT
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 689692
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
-
EIZO 27" EV2740X-WT+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:1 02900 €/2 01255 лв.
| Приложение | За Програмиране |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | LED/IPS |
| Съотношение | Wide |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.155 мм |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 2000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 2 x HDMI |
| Display port | 1 x Display Port |
| USB | 2 x USB-C |
| Стандарти | CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), TCO Certified Generation 9, EPEAT 2018 (US), TÜV/Blue Low Light Content, TÜV/Flicker Free, RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
| Цвят | Бял |
| USB hub | 3 x USB 3.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Тегло | 7.4 kg |
| Накланяне | -5° ~ 35° |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | 2x 3.5 mm stereo jack (Headphones, Line Out) |
| Аксесоари | USB signal cable (USB-C - USB-C), Manual via download, Power cord, Quick guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Регулиране на височината: 195 мм, Въртене: 90 градуса, Наклон: -5/+35 градуса, Пивот: 90 градуса |
| Гама | 16.7 милиона |
| Функции | USB-C docking; KVM switch; DICOM tone curve; Auto EcoView; Picture-by-Picture; Screen InStyle Server; Flicker free |
| LAN порт | 1 x RJ45 |
| Консумация | 18 W |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Допълнителни портове | 2x 3.5 mm stereo jack (Headphones, Line Out) |
| Хоризонтално завъртане | 90° |
| Регулиране височина | 195 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class D |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 100% |
| USB-C Docking | да |
| KVM | да |
| Код на продукта | EV2740X-WT |
Монитор EIZO EV2740X-WT, 27'', IPS LED Panel, 16:9, 3840x2160 (4K UHD), 350cd/m2, 2000:1, 5ms, 60Hz, KVM, USB-C docking, DICOM tone curve, Auto EcoView, Speakers, PbP, 2x HDMI, DP, 2x USB-C, 4x USB, LAN, Audio, HAS, Swivel, Tilt, Pivot, VESA 100, White
| Контакт | +359 2 9799935 |
| Адрес | 8 Munchen Str 1528 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.eizo.bg/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.