- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Gigabyte
- Gigabyte 27" G27UP (ID: 886354)
Монитор Gigabyte 27" G27UP G27UP
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: LED/IPS
Технология: SS-IPS
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 1 ms
Честота: 160 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 886354
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LED/IPS |
| Съотношение | Wide, 16:9 |
| Технология | SS-IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.1554 мм |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 12 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 160 Hz |
| Аудио | Не |
| HDMI | 2 x HDMI 2.1 |
| Display port | 1 x Display port 1.4 |
| USB | 1x USB 2.0, 1 x USB Type-C |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | G-SYNC Compatible, HDR10, FreeSync Premium |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.32 kg |
| Накланяне | -5 / +21 |
| Размер | 27" |
| Гама | 1.07 билиона |
| Консумация | 32 W |
| Видео портове | 2 x HDMI 2.1, 1 x Displayport 1.4 |
| Хоризонтално завъртане | -15°~+15° |
| Регулиране височина | до 130 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Код на продукта | G27UP |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +886-2-8912-4000 |
| Адрес | No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan |
| Уебсайт | https://www.gigabyte.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив