- Gigabyte 27" M27UP ICE (ID: 875474)
Монитор Gigabyte 27" M27UP ICE M27UP-ICE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 27"
Тип: LED/IPS
Технология: SS-IPS
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 1 ms
Честота: 160 Hz
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 875474
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
Gigabyte 27" M27UP ICE+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | LED/IPS |
| Съотношение | Wide, 16:9 |
| Технология | SS-IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.1554 мм |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Честота | 160 Hz |
| Аудио | 2 x 5W |
| HDMI | 2x HDMI 2.1 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| USB | 3 x USB 3.0 |
| Цвят | Бял |
| Други характеристики | VESA Display HDR400, FreeSync Premium |
| Вертикално завъртане | Не |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 6.65 kg |
| Накланяне | -5 / +21 |
| Размер | 27" |
| Гама | 1.07 билиона, 95% DCI-P3 / 125% sRGB |
| Консумация | 27 W |
| Видео портове | 2 x HDMI 2.1, 1 x Displayport 1.4 |
| Регулиране височина | до 130 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |