- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Gigabyte
- Gigabyte 31.5" MO32U2 (ID: 886110)
Монитор Gigabyte 31.5" MO32U2 MO32U2
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 31.5"
Тип: Quantum Dot OLED
Технология: OLED
Резолюция: 3840x2160
Време на реакция: 0.03 ms (GTG)
Честота: 240 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 886110
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Gigabyte 31.5" MO32U2+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:84900 €/1 66050 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Тип | Quantum Dot OLED |
| Съотношение | Ultra wide |
| Технология | OLED |
| Разстояние между пикселите | 0.181 мм |
| Време на реакция | 0.03 ms (GTG) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Статичен контраст | 1500000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 240 Hz |
| Аудио | 2 x 5W |
| HDMI | 2 x HDMI 2.1 |
| Display port | 1 x DisplayPort 1.4 |
| USB | 1 x USB Type C, 2 x USB 3.2 Downstream, 1 x USB 3.2 Upstream |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | G-SYNC Compatible, FreeSync™ Premium Pro, KVM Switch, Цветoви спектър: 99% DCI-P3, VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 8.9 kg |
| Накланяне | -5 / +21 |
| Размер | 31.5" |
| Гама | 1073.7M (10bit) |
| Консумация | 48 W |
| Видео портове | 2 x HDMI 2.1, 1 x Displayport 1.4 |
| Допълнителни портове | Audio Jack |
| Хоризонтално завъртане | +15° ~ -15° |
| Регулиране височина | до 130 mm |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Енергиен клас | Class G |
| Код на продукта | MO32U2 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +886-2-8912-4000 |
| Адрес | No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan |
| Уебсайт | https://www.gigabyte.bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив