- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Hannspree
- Hanspree 23.8" HT240CUA (ID: 888423)
Монитор Hanspree 23.8" HT240CUA HT240CUA
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 23.8"
Тип: LED/VA
Технология: VA
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 6ms (GTG)
Честота: 60 Hz , 100 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888423
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Hanspree 23.8" HT240CUA+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:36900 €/72170 лв.
Характеристики
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LED/VA |
| Съотношение | Wide |
| Технология | VA |
| Разстояние между пикселите | 0.179 мм |
| Време на реакция | 6ms (GTG) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Статичен контраст | 4000:1 |
| Динамичен контраст | 10 000 000:1 |
| Ъгъл на виждане | 178°/178° |
| Честота | 60 Hz , 100 Hz |
| Аудио | 2 x 2W |
| Display port | 1x DisplayPort |
| USB | 1x USB-C, 1 x USB Type-B Upstream, 2 x USB |
| VGA | 1x VGA |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | Touch Type - Projected Capacitive Type,Multi-Touch Point - 10 Point |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 1.15 kg |
| Накланяне | 15° ~ 70° |
| Размер | 23.8" |
| Гама | 16.7 милиона |
| Консумация | 26 W |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort, USB-C, 1 x VGA |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Тъч сензор | Да |
| Multi-touch points | 10 |
| Код на продукта | HT240CUA |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Hannspree Europe Holdings B.V. Newtonweg 25 5928 PN Venlo, The Netherlands |
| Уебсайт | https://www.hannspree.eu/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив