- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- HP
- HP 27" Series 3 Pro 327ph FHD (ID: 888572)
Монитор HP 27" Series 3 Pro 327ph FHD B0CG8AF
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 5 ms (grey-to-grey with...
Честота: 100 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 888572
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
HP 27" Series 3 Pro 327ph FHD+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:24500 €/47918 лв.
Характеристики
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.3114 mm |
| Време на реакция | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Честота | 100 Hz |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.2 |
| Стандарти |
VCCI
C-Tick BSMI CCC IC PSB FCC ISO 9241-307 KCC PSE Mark cTUVus Energy-Related Products (ErP) Lot 6 TUV Bauart E-Standby CEC KC CEL EAC ISC RCM CEL Grade 2 SEPA BIS Energy-Related Products (ErP) Lot 5 low halogen Energy-Related Products (ErP) Lot 26 NRCS Mexico Energy label CB 60950 UAE CB 62368-1 Mexico NOM Vietnam MEPS South Africa Energy Label Ukraine Energy Label TGM Australia MEPS TUV low blue light TUV flicker free Works With Chromebook (WWCB) certified Argentina S-Mark Ukraine CoC Ukraine DOC |
| Размери | 61.1 cm x 20.23 cm x 50.97 cm - with stand |
| Цвят | Black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), detachable stand, VESA interface support |
| Контраст | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.86 kg |
| Накланяне | -5/+20 |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | DisplayPort 1.2 (HDCP) HDMI (HDCP) VGA |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Гама | 72% NTSC |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 82 |
| Функции |
Flicker Free technology
Low Blue Light technology 8-bit(6-bit + FRC) Colour Depth HP Eye Ease 3-sided borderless |
| Език | English / Europe |
| Консумация | 27 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 40 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers |
| Мощност на високоговорителите | 2 Watt |
| Ергономични свойства | Height, tilt |
| Софтуер | HP Client Management Script Library, HP Display Center |
| Минимална работна температура | 5 °C |
| Максимална работна температура | 35 °C |
| Максимална работна влажност | 20 - 80% RH (non-condensing) |
| Хоризонтална честота | 30 - 115 kHz |
| Вертикална честота | 48 - 100 Hz |
| Регулиране височина | 100 mm |
| Енергиен клас | Class D |
| Размер на виждане | 26.96" |
| Технология за подсветката | Edge-lit LED |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Живот на подсветката | 30,000 hours |
| Консумация на енергия в SDR | 16 kWh/1000h |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | B0CG8AF |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив