- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- IIYAMA
- IIYAMA 21.5" TF2238MSC-B1 (ID: 685764)
Монитор IIYAMA 21.5" TF2238MSC-B1 TF2238MSC-B1
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
ID: 685764
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
-
IIYAMA 21.5" TF2238MSC-B1+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:51900 €/1 01508 лв.
| Резолюция | 1920x1080 |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.249 |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 600 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Аудио | 2 x 2W |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Display port | 1 x Display Port |
| Стандарти |
CE
TÜV-Bauart EAC RoHS support ErP WEEE REACH UKCA |
| Цвят | Черен |
| USB hub | 2 x USB 3.2 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 21.5" |
| Аксесоари |
Power cable
USB cable HDMI cable Quick start guide Safety guide Cable cover |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Функции | Open Frame; Edge to edge glass; Optical bonding PCAP; Blue light reducer; Water proof touch function; IP1X (front); Metal housing; OSD key lock |
| Консумация | 17 W |
| Тъч сензор | Capacitive multi touch |
| Покритие на дисплея | Anti-Fingerprint |
| Touch interface | USB |
| Index of Industrial Protection | IP1X Front |
| Код на продукта | TF2238MSC-B1 |
Монитор IIYAMA TF2238MSC-B1, 21.5'', Open Frame, 10-point bonded PCAP, IPS Panel, 16:9, FHD 1920 x 1080, 600cd/m2, 1000:1, 5ms, IP1X Front, 7H, Blue light reducer, HDMI, DisplayPort, 2x USB, Speakers, Portrait, Face up, VESA 100, Black
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 8F., No. 189, Sec. 3, Minquan E. Rd., Songshan Dist., Taipei City 10541, Taiwan (R.O.C.) |
| Уебсайт | https://iiyama.com/gl_en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.