- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- IIYAMA
- IIYAMA 31.5" HB3201UHSNP-B1 (ID: 883535)
Монитор IIYAMA 31.5" HB3201UHSNP-B1 HB3201UHSNP-B1
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 883535
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
IIYAMA 31.5" HB3201UHSNP-B1+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:81900 €/1 60182 лв.
| Приложение | За Програмиране |
| Резолюция | 3840x2160 (4K UHD) |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.182 |
| Време на реакция | 4 ms |
| Яркост | 450 cd/m2 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 80000000 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 60 Hz |
| Аудио | 2 x 2.5W |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Display port | 1 x Display Port |
| USB | 1 x USB-C |
| Стандарти |
TCO Certified
CE TÜV-GS EAC VCCI-B PSE RoHS support ErP WEEE REACH UKCA |
| Цвят | Черен/Сребърен |
| USB hub | 3 x USB 3.2 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 31.5" |
| Интерфейс | Audio Out, DP Out |
| Аксесоари |
Power cable (1.8m)
USB cable (1.8m) HDMI cable (1.8m) DP cable (1.8m) USB-C cable (1.0m) Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 1.07 B |
| Позициониране | Регулиране на височината: 150 мм, Въртене: 360 градуса, Наклон: -5/+23 градуса, Пивот: 180 градуса |
| Функции |
IPS Black 2.0
Pantone Validated HDR 400 Enhanced contrast for sharper decisions KVM switch Delta E < 2.0 AGLR Polarizer |
| LAN порт | 1 x RJ45 |
| Консумация | 32 W |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 100% |
| USB-C Docking | да |
| HDR | да |
| KVM | да |
| DCI-P3 coverage | 99% |
| Код на продукта | HB3201UHSNP-B1 |
Монитор IIYAMA ProGraphic HB3201UHSNP-B1, 31.5 inch IPS Black 2.0, UHD 3840x2160, 450cd/m2, 3000:1, HDMI, DP, USB-C, DP out, 4x USB, LAN, Speakers, KVM, HDR400, Pantone Validated, HAS, Swivel, Tilt, Pivot, Black
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 8F., No. 189, Sec. 3, Minquan E. Rd., Songshan Dist., Taipei City 10541, Taiwan (R.O.C.) |
| Уебсайт | https://iiyama.com/gl_en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.