- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- IIYAMA
- IIYAMA TF2415MC-B2 (ID: 214182)
Монитор IIYAMA TF2415MC-B2 TF2415MC-B2
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 214182
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Приложение | За дома и офиса |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | VA |
| Разстояние между пикселите | 0.2745mm |
| Време на реакция | 16 ms |
| Яркост | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Ъгъл на виждане | 178º / 178º |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Display port | 1 x Display Port |
| VGA | 1 x VGA |
| Стандарти |
CB
CE TUV-Bauart CU cULus |
| Цвят | Черен |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 23.8" |
| Интерфейс | 1 x 3.5 mm audio jack |
| Аксесоари |
Cables: power (1.8m)
USB (1.8m) HDMI (1.8m) DP (1.8m); Guides: quick start guide safety guide ; Other: AC adapter Touch Panel Driver Disk (CD-ROM) L-Bracket; external control pad |
| Функции |
Anti-fingerprint coating
touch through-glass Water tight seal landscape portrait face-up |
| Консумация | 25 W |
| Тъч сензор | Capacitive multi touch |
| Енергиен клас | Class F |
| Годишна консумация на енергия | 22 kWh |
| Покритие на дисплея | Anti-Fingerprint |
| External power supply | да |
| Index of Industrial Protection | IP65 Front |
| Код на продукта | TF2415MC-B2 |
Тъч Монитор IIYAMA TF2415MC-B2 23.8'' Open Frame, 10-point Multi-Touch Projective Capacitive with Anti-Fingerprint coating, VA LED, 1920x1080, 315cd/m2, 16ms, 3000:1, IP65-Front, Bezel-Free, HDMI, VGA, Displayport, Touch through-glass (Thru Glass TM)
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 8F., No. 189, Sec. 3, Minquan E. Rd., Songshan Dist., Taipei City 10541, Taiwan (R.O.C.) |
| Уебсайт | https://iiyama.com/gl_en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.