- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- IIYAMA
- IIYAMA TF2738MSC-B2 (ID: 213974)
Монитор IIYAMA TF2738MSC-B2 TF2738MSC-B2
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 213974
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
IIYAMA TF2738MSC-B2+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:70900 €/1 38668 лв.
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.311mm |
| Време на реакция | 5 ms |
| Яркост | 500 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 12000000 |
| Ъгъл на виждане | 178º / 178º |
| Аудио | 2 x 3W |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Display port | 1 x Display Port |
| VGA | 1 x VGA |
| Стандарти |
CE
TUV-Bauart EAC RoHS support ErP WEEE REACH UKCA |
| Цвят | Черен |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 + 200x100 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Размер | 27" |
| Аксесоари |
Cables: power
USB HDMI mDP - DP DP ; Guides: quick start guide safety guide ; Cable cover |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Функции |
Bezel width: 24.5mm
24mm 24mm (sides top bottom) ; 16/7 ; Glass Hardness 6H ; Glass Thickness 3.6mm ; 60950 Ball drop test ; Fanless design |
| Консумация | 25 W |
| Тъч сензор | Capacitive multi touch |
| Touch interface | USB |
| Код на продукта | TF2738MSC-B2 |
Тъч Монитор IIYAMA TF2738MSC-B2 27 inch Open-Frame IPS LED , 1920x1080, Projected Capacitive 10-points Multi-Touch / DVI, HDMI, Display Port , Glass 6H, Speakers 2x3 W
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 8F., No. 189, Sec. 3, Minquan E. Rd., Songshan Dist., Taipei City 10541, Taiwan (R.O.C.) |
| Уебсайт | https://iiyama.com/gl_en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.