- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- IIYAMA
- IIYAMA XUB3297QSNP-B1 (ID: 833975)
Монитор IIYAMA XUB3297QSNP-B1 XUB3297QSNP-B1
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 833975
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
-
IIYAMA XUB3297QSNP-B1+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:35900 €/70214 лв.
| Приложение | За Програмиране |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Тип | LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | IPS |
| Разстояние между пикселите | 0.273 |
| Време на реакция | 1 ms |
| Яркост | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 80000000 |
| Ъгъл на виждане | 178 º/178 º |
| Честота | 100 Hz |
| Аудио | 2 x 2.5W |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Display port | 1 x Display Port |
| USB | 2 x USB-C |
| Стандарти |
TCO Certified
CE TÜV-GS EAC VCCI-B PSE RoHS support ErP WEEE REACH UKCA |
| Цвят | Черен |
| USB hub | 2 x USB 3.2 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100x100 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 32" |
| Интерфейс | Headphone connector, DP Out |
| Аксесоари |
Power cable
USB-C cable HDMI cable DP cable Quick start guide Safety guide |
| Наситеност на цветовете | 16.7 M |
| Позициониране | Регулиране на височината: 150 мм, Въртене: 90 градуса, Наклон: -5/+23 градуса |
| Функции |
3-side borderless
USB-C dock for tidy desk 95W power delivery KVM switch Daisy Chain MST Adaptive Sync i-Style colour |
| LAN порт | 1 x RJ45 |
| Консумация | 40 W |
| Допълнителни портове | Audio Out |
| Покритие на дисплея | Anti-Glare |
| Ергономична стойка | да |
| Тънка рамка | да |
| sRGB coverage | 99% |
| USB-C Docking | да |
| NTSC | 72% |
| KVM | да |
| Код на продукта | XUB3297QSNP-B1 |
Монитор IIYAMA XUB3297QSNP-B1, 32'', 3- side borderless, IPS panel, AG, 16:9, WQHD 2560x1440, 350cd/m2, 1000:1, 100Hz, 1ms, Blue light reducer, Flicker free, Adaptive Sync, KVM, HDMI, DP, USB-C, 4x USB, LAN, DP Out, Speakers, HAS, Swivel, Tilt, Pivot, VESA 100, Black
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 8F., No. 189, Sec. 3, Minquan E. Rd., Songshan Dist., Taipei City 10541, Taiwan (R.O.C.) |
| Уебсайт | https://iiyama.com/gl_en/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.