- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Koorui
- Koorui 27" G2722P (ID: 899154)
Монитор Koorui 27" G2722P G2722P
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 27"
Тип: IPS LED
Резолюция: QHD 2560x1440
Време на реакция: 1ms
Честота: 200 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899154
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
Характеристики
| Приложение | За Програмиране , За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Резолюция | QHD 2560x1440 |
| Тип | IPS LED |
| Съотношение | 16:9 |
| Време на реакция | 1ms |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Честота | 200 Hz |
| Тунер | 178/178 |
| HDMI | 2x HDMI 2.0 |
| Display port | 1x DisplayPort 1.4 |
| Размери | 613.49 x 525.63 x 234.66 mm |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики | 100% sRGB ,95% DCI-P3 |
| Контраст | 1000:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 75x75 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.16 Kg |
| Размер | 27" |
| Интерфейс | HDMI 2.0, DP 1.4, audio out |
| Код на продукта | G2722P |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив