- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- Legion
- Lenovo 23.8" Legion 24-10 (ID: 863705)
Монитор Lenovo 23.8" Legion 24-10 68C4GAC4EU
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 23.8"
Тип: IPS
Технология: WLED
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level...
Честота: 240Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 863705
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo 23.8" Legion 24-10+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:14000 €/27382 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални , Геймърски |
| Серия | Legion |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Разстояние между пикселите | 0.2745x0.2745 mm |
| Време на реакция | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Яркост | 300 cd/m² |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Честота | 240Hz |
| Аудио | None |
| Стандарти | TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0 |
| Размери | 540.4 x 543.3 x 214 мм |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
Adaptive Sync
TUV low blue light HDR 10 Natural Low Blue Light Lenovo Artery софтуер Eyesafe Display Certification 2.0 |
| Контраст | 1000:1 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.0 kg |
| Размер | 23.8" |
| Интерфейс |
1 x DisplayPort 1.4
2 x HDMI 2.1 |
| Аксесоари | Кабел HDMI |
| Наситеност на цветовете | 16.7 Million |
| Позициониране |
Tilt
Swivel Pivot Height Adjust Stand Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| Гама | 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 93 |
| Функции |
Възможност за монтиране на стена
Завъртане на дисплея на 90 градуса (портрет) Завъртaне около оста си Регулираща се по височина Регулиращ се наклон на дисплея |
| Език | English / Europe |
| Консумация | 20 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 34 Watt |
| Включени кабели | 1 x HDMI cable |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Софтуер | Lenovo Artery, Lenovo Accessories and Display Manager |
| Енергиен клас | Class E |
| Технология за подсветката | WLED |
| Адаптивна синхронизация | VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Извит | None |
| Енергиен клас в HDR | Class E |
| Консумация на енергия в SDR | 16.9 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в HDR | 18.5 kWh/1000h |
| HDR формат | HDR10 |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 68C4GAC4EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка