- Начало
- Монитори и дисплеи
- Монитори
- Lenovo
- Lenovo 24" ThinkVision T24D-40 (ID: 879097)
Монитор Lenovo 24" ThinkVision T24D-40 64B9GAT1EU
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Размер: 24"
Тип: IPS
Технология: LED LCD
Резолюция: 1920x1080
Време на реакция: 4 ms (extreme), 6 ms (typical)
Честота: 120 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 879097
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Lenovo 24" ThinkVision T24D-40+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:29500 €/57697 лв.
Характеристики
| Приложение | За Графичен Дизайн , Професионални |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тип | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 mm |
| Време на реакция | 4 ms (extreme), 6 ms (typical) |
| Яркост | 250 cd/m² |
| Честота | 120 Hz |
| Аудио | 2Wx2 |
| HDMI | 1 x HDMI 1.4 |
| Display port | 1 x DisplayPort 1.4 |
| USB | 3 x USB 3.0 Downstream, 1 x USB 3.0 Type-C Upstream, 1 x USB Type-C Downstream, 1 x USB 3.1 Type-C |
| Стандарти | TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Размери | 53.98 cm x 19 cm x 50.58 cm - with stand (highest position) |
| Цвят | Eclipse black |
| Други характеристики | Security lock slot (cable lock sold separately), Tiny support |
| Контраст | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Вертикално завъртане | 180 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Тегло | 5.6 kg |
| Честотен обхват | 48Hz - 120Hz |
| Накланяне | -5/23.5 |
| Размер | 24" |
| Интерфейс | USB-C 3.2 Gen 1 downstream (data, power up to 15W) 2 x USB 3.2 Gen 1 downstream USB 3.2 Gen 1 downstream (BC 1.2) HDMI DisplayPort 1.4 DisplayPort 1.4 output USB-C 3.2 Gen 1 upstream/DisplayPort 1.4 Alt Mode with Power Delivery (DisplayPort Alt Mode, power up to 100W) LAN |
| Наситеност на цветовете | 16.7 million colours |
| Гама | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Хоризонтален ъгъл на изглед | 178 |
| Вертикален ъгъл на изглед | 178 |
| Плътност на пикселите | 93 |
| Функции |
Integrated cable management
High Bit Rate 2 (HBR2) 8-bit(6-bit + FRC) Colour Depth Smart Power technology Natural Low Blue Light technology 2 mm bezel (top/side) 10.5 mm bezel (bottom) Lenovo display fleet manager (LDFM) |
| Език | EMEA |
| Консумация | 16 Watt |
| Максимална консумация на енергия | 157 Watt |
| Консумация на енергия в режим на готовност | 0.5 Watt |
| Включени кабели | 1 x DisplayPort 1.4 cable - 1.8 m 1 x USB-C to USB-C Gen 1 cable - 1.8 m |
| Сигурност | Kensington security slot |
| Тип говорители | Speakers - stereo |
| Мощност на високоговорителите | 2 Watt |
| Ергономични свойства | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Вградени устройства | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Софтуер | Lenovo Display Control Center, Lenovo ThinkColour |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 40 °C |
| Максимална работна влажност | 10 - 80% (non-condensing) |
| Хоризонтална честота | 54 - 135 |
| Вертикална честота | 48 - 120 Hz |
| Хоризонтално завъртане | 90 |
| Регулиране височина | 155 mm |
| Енергиен клас | Class D |
| Размер на виждане | 23.8" |
| Технология за подсветката | WLED |
| Покритие на дисплея | Anti-glare |
| Консумация на енергия в SDR | 14 kWh/1000h |
| Консумация на енергия в изключен режим | 0.3 Watt |
| Gaming | Не |
| Код на продукта | 64B9GAT1EU |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив